Ładne upięcia na szybko

Odpowiednio dobrana do okazji oraz typu urody fryzura to bez wątpienia jedna z najważniejszych „ozdób” każdej kobiety. Nie zawsze jednak dysponujemy taką ilością czasu, by na codzienne wyjścia do pracy czy szkoły wykonywać fantazyjne upięcia czy eleganckie koki. Jak więc zrobić szybką i łatwą fryzurkę krok po kroku?

Paniom preferującym aktywny tryb życia oraz osobom ze skłonnościami do spóźniania się warto będzie w tym miejscu zaproponować samodzielne wykonanie prostych i szybkich uczesań na każdą okazję. Zależnie od osobistych preferencji oraz kondycji naszych włosów na co dzień z powodzeniem zrobimy zarówno fryzury ze średnich włosów jak i bardzo krótkich kosmyków.

Ciekawym pomysłem dla wiecznie spóźnionych posiadaczek długich włosów może być szybkie związanie ich w koński ogon lub niewielki kucyk nad karkiem. Bardzo długie włosy warto z kolei związać nieco wyżej i opcjonalnie owinąć kilka razy wokół gumki. Słabsze, cienkie lub zniszczone włosy warto z kolei zapleść w praktyczny i wygodny warkocz, dzięki czemu kosmyki nie będą plątać się i opadać na twarz. Z włosów średniej długości można z kolei zrobić krok po kroku efektowny kok w nieładzie z wypuszczonymi luźno kosmykami.

W szybki sposób możemy też ładnie wymodelować fryzurkę z grzywką, wykorzystując do tego celu niewielką ilość mocnego żelu lub pianki do włosów. W taki sposób unikniemy też upinania spinek, oraz innych akcesoriów, bowiem nasze włosy z pewnością pozostaną na swoim miejscu podczas całego dnia w pracy. Uczesania bez wsuwek czy spineczek nie będą również wymagały dokonywania poprawek, zatem niewątpliwie jest to doskonała propozycja dla tych Pań, które żyją w ciągłym biegu i cenią sobie przede wszystkim komfort w każdej sytuacji.

Posiadaczki naturalnie kręconych włosów mogą też  powodzeniem zrezygnować z ich prostowania, bowiem nałożenie po umyciu niewielkiej ilości odżywki lub pianki pomoże zachować naszej fryzurze odpowiedni kształt przez wiele godzin. Prostych, średniej długości kosmyków sięgających mniej więcej do ramion również nie musimy w skomplikowany sposób układać i modelować. Do pracy czy szkoły świetnie sprawdzą się bowiem klasyczne, kobiece uczesania z rozpuszczonymi włosami.